Web of Science Core Collection
https://www.webofscience.com/wos/woscc/basic-search
Scopus - Search for an author profile
https://www.scopus.com/freelookup/form/author.uri?zone=TopNavBar&origin=NO%20ORIGIN%20DEFINED
Для наукометричних баз Web of Science та Scopus потрібно звернутись у Наукову бібліотеку (ауд. 229 або 236) для створення особистого кабінету.
Home - Research4Life
https://www.research4life.org
Академічний та професійний контент для країн, що розвиваються.
Логін і пароль було надіслано по корпоративній пошті.
Google Scholar дозволяє легко здійснювати пошук наукової літератури. З одного місця можна здійснювати пошук серед багатьох дисциплін і джерел, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, анотації та статті академічних видань, а також професійні асоціації, сховища попередніх варіантів робіт, вищі навчальні заклади та освітні організації. Google Академія дозволяє знайти дослідження, найбільш відповідає вашому запиту, серед великої кількості академічних дослідницьких робіт" (інформація з сайту Google Академії). Необхідно зауважити, що точного переліку, що проіндексувала Google Академія, не існує, але деякі впливові видавництва поки не дали дозвіл на розміщення їх видань, тому ця база також не є всеосяжною.
Інструкція по створенню профілю вченого в Google Scolar
ORCID Створена в 2012 році, відкрита база дозволяє вченому представити всі свої досягнення і науковий шлях, а 16-значний номер ORCID, який є посиланням на онлайн CV вченого (резюме), необхідно вказувати при подачі заявок на грантове фінансування, статті і т. д., для коректної ідентифікації вченого. Ви заповнюєте ключові пункти, експорт статей можливий і з Scopus і ResearcherID (WoS). Створення облікового запису тут.